Noel Babanın Atölyesi: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
(8 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 2: | Line 2: | ||
{| | {| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" colspan="2" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/P_SS_MultiAge_ChristmasBonus16- | | style="text-align: center;" colspan="2" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/P_SS_MultiAge_ChristmasBonus16-1aaf0a94e.png | ||
|- | |- | ||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Özellikler''' | | style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Özellikler''' | ||
Line 9: | Line 9: | ||
* Yağmalanabilir (motive edilemez) | * Yağmalanabilir (motive edilemez) | ||
* Mutluluk/Devasa Binalar yalnızca altın ve erzak üretimini etkiler | * Mutluluk/Devasa Binalar yalnızca altın ve erzak üretimini etkiler | ||
* Mevcut çağa yükseltmek için {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_renovation_kit- | * Mevcut çağa yükseltmek için {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_renovation_kit-3fb7d9aae.png}} Yenileme Kiti gerekiyor | ||
* Bir Çağ atlamak için {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_one_up_kit- | * Bir Çağ atlamak için {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_one_up_kit-395ac8f66.png}} Yükseltme Kiti gerekiyor | ||
* {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_store_building- | * {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_store_building-7dc615526.png}} Bina Depolama Kitiyle envantere depolanabilir | ||
|- | |- | ||
Line 272: | Line 272: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 362 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 362 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 10 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 10 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Uzay Çağı Venüs | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1,600 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4,419 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 420,000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3,820 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4,222 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10,132 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15,893 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 416 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | |||
|- | |||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:center;" | Uzay Çağı Jüpiter | |||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1,670 | |||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4,760 | |||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 480,000 | |||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4,190 | |||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4,491 | |||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10,778 | |||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 16,907 | |||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 470 | |||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10 | |||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Uzay Çağı Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1,730 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 5,105 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 520,000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 4,590 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 4,774 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 11,458 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 17,973 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 525 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 10 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Binanın çağından her üründen birer tane üretir (kendin için)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Binanın çağından her üründen birer tane üretir (kendin için)<br> |
Latest revision as of 12:43, 17 January 2024
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Üretim Binaları | ||||||||||||
Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Boyut: | 5x4 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Gereken | Sağlanan | Üretir | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5dk | 15dk | 1sa | 4sa | 8sa | 1g | ||||
Tunç Devri | 70 | 270 | 100 | 40 | 75 | 170 | 267 | 6 | 10 |
Demir Devri | 150 | 311 | 160 | 60 | 150 | 360 | 600 | 8 | 10 |
Erken Dönem Orta Çağ | 210 | 429 | 400 | 110 | 267 | 640 | 1,067 | 10 | 10 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 270 | 479 | 800 | 160 | 397 | 952 | 1,493 | 12 | 10 |
Geç Dönem Orta Çağ | 330 | 534 | 1,200 | 210 | 524 | 1,258 | 1,973 | 14 | 10 |
Sömürge Çağı | 390 | 628 | 2,000 | 320 | 666 | 1,598 | 2,507 | 16 | 10 |
Sanayi Çağı | 450 | 708 | 4,000 | 400 | 808 | 1,938 | 3,040 | 23 | 10 |
İlerleme Çağı | 510 | 778 | 6,000 | 480 | 949 | 2,278 | 3,573 | 32 | 10 |
Modern Çağ | 560 | 832 | 10,000 | 600 | 1,105 | 2,652 | 4,160 | 45 | 10 |
Postmodern Çağ | 620 | 867 | 16,000 | 760 | 1,261 | 3,026 | 4,747 | 63 | 10 |
Yakın Çağ | 670 | 1,007 | 24,000 | 980 | 1,417 | 3,400 | 5,333 | 90 | 10 |
Yakın Gelecek Çağı | 720 | 1,223 | 40,000 | 1,140 | 1,587 | 3,808 | 5,973 | 122 | 10 |
Gelecek Çağı | 800 | 1,465 | 64,000 | 1,310 | 1,743 | 4,182 | 6,560 | 149 | 10 |
Buzul Gelecek | 850 | 1,706 | 96,000 | 1,480 | 1,913 | 4,590 | 7,200 | 181 | 10 |
Okyanus Geleceği | 910 | 1,969 | 120,000 | 1,670 | 2,097 | 5,032 | 7,893 | 208 | 10 |
Sanal Gelecek | 960 | 2,352 | 160,000 | 1,870 | 2,267 | 5,440 | 8,533 | 253 | 10 |
Uzay Çağı Mars | 1,460 | 3,764 | 260,000 | 3,130 | 3,669 | 8,806 | 13,813 | 308 | 10 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 1,530 | 4,090 | 360,000 | 3,470 | 3,938 | 9,452 | 14,827 | 362 | 10 |
Uzay Çağı Venüs | 1,600 | 4,419 | 420,000 | 3,820 | 4,222 | 10,132 | 15,893 | 416 | 10 |
Uzay Çağı Jüpiter | 1,670 | 4,760 | 480,000 | 4,190 | 4,491 | 10,778 | 16,907 | 470 | 10 |
Uzay Çağı Titan | 1,730 | 5,105 | 520,000 | 4,590 | 4,774 | 11,458 | 17,973 | 525 | 10 |
Binanın çağından her üründen birer tane üretir (kendin için)