Okyanus Gelecek: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
(5 intermediate revisions by 4 users not shown) | |||
Line 244: | Line 244: | ||
| style="text-align:left;" | [[file:Technology_icon_aqua_therapy.png|26px|link=]] Su Terapisi | | style="text-align:left;" | [[file:Technology_icon_aqua_therapy.png|26px|link=]] Su Terapisi | ||
| style="text-align:center;" | 182 | | style="text-align:center;" | 182 | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | 0 | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | 0 | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | 180[[file:fine pearls.png|24px|link=]]170[[file:Fine_plankton.png|24px|link=]]190[[file:ipromethium.png|link=]]140[[file:orichalcum.png|24px|link=]] | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | [[file:house_icon.png|link=]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:left;" | [[file:Technology_icon_aqualoop.png|26px|link=]] Sualtı Geçidi | | style="text-align:left;" | [[file:Technology_icon_aqualoop.png|26px|link=]] Sualtı Geçidi | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | 178 | ||
| style="text-align:center;" | 0 | | style="text-align:center;" | 0 | ||
| style="text-align:center;" | 0 | | style="text-align:center;" | 0 | ||
Line 299: | Line 299: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:left;" | [[file:Technology_icon_accelerated_shipbuilding.png|26px|link=]] Hızlandırılmış Gemi İnşaatı | | style="text-align:left;" | [[file:Technology_icon_accelerated_shipbuilding.png|26px|link=]] Hızlandırılmış Gemi İnşaatı | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | 186 | ||
| style="text-align:center;" | 0 | | style="text-align:center;" | 0 | ||
| style="text-align:center;" | 0 | | style="text-align:center;" | 0 | ||
Line 305: | Line 305: | ||
| style="text-align:center;" | ? | | style="text-align:center;" | ? | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:left;" | [[file:Technology_icon_agglomeration_architecture.jpg|26px|link=]] | | style="text-align:left;" | [[file:Technology_icon_agglomeration_architecture.jpg|26px|link=]] Aglomerasyon Mimarisi | ||
| style="text-align:center;" | 176 | | style="text-align:center;" | 176 | ||
| style="text-align:center;" | 9500000 | | style="text-align:center;" | 9500000 | ||
Line 312: | Line 312: | ||
| style="text-align:center;" | [[file:house_icon.png|link=]] | | style="text-align:center;" | [[file:house_icon.png|link=]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:left;" | [[file:Technology_icon_research_grant.jpg|26px|link=]] | | style="text-align:left;" | [[file:Technology_icon_research_grant.jpg|26px|link=]] Araştırma Ödeneği | ||
| style="text-align:center;" | 192 | | style="text-align:center;" | 192 | ||
| style="text-align:center;" | 0 | | style="text-align:center;" | 0 | ||
Line 319: | Line 319: | ||
| style="text-align:center;" | [[File:Icon_reward_hub.png|24px|link=]][[file:Icon_reward_hub_plus.png|24px|link=]] | | style="text-align:center;" | [[File:Icon_reward_hub.png|24px|link=]][[file:Icon_reward_hub_plus.png|24px|link=]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:left;" | [[file:Technology_icon_pendulum_oscillation.jpg|26px|link=]] | | style="text-align:left;" | [[file:Technology_icon_pendulum_oscillation.jpg|26px|link=]] Sarkaç Dalgalanması | ||
| style="text-align:center;" | 174 | | style="text-align:center;" | 174 | ||
| style="text-align:center;" | 0 | | style="text-align:center;" | 0 | ||
Line 326: | Line 326: | ||
| style="text-align:center;" | [[file:deco_icon.png|link=]][[file:Icon reward avatar.png|24px]] | | style="text-align:center;" | [[file:deco_icon.png|link=]][[file:Icon reward avatar.png|24px]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:left;" | [[file:Technology_icon_new_recruits.jpg|26px|link=]] | | style="text-align:left;" | [[file:Technology_icon_new_recruits.jpg|26px|link=]] Yeni Askerler | ||
| style="text-align:center;" | 185 | | style="text-align:center;" | 185 | ||
| style="text-align:center;" | 0 | | style="text-align:center;" | 0 | ||
Line 333: | Line 333: | ||
| style="text-align:center;" | [[file:Icon_reward_unlock_crew_members.png|24px|link=]] | | style="text-align:center;" | [[file:Icon_reward_unlock_crew_members.png|24px|link=]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:left;" | [[file:Technology_icon_chromatophore_synthesis.jpg|26px|link=]] | | style="text-align:left;" | [[file:Technology_icon_chromatophore_synthesis.jpg|26px|link=]] Kromatofor Sentezi | ||
| style="text-align:center;" | 190 | | style="text-align:center;" | 190 | ||
| style="text-align:center;" | 10000000 | | style="text-align:center;" | 10000000 | ||
Line 340: | Line 340: | ||
| style="text-align:center;" | [[file:military_icon.png|link=]] | | style="text-align:center;" | [[file:military_icon.png|link=]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:left;" | [[file:Technology_icon_braving_the_deep.jpg|26px|link=]] | | style="text-align:left;" | [[file:Technology_icon_braving_the_deep.jpg|26px|link=]] Derinliklerde Macera | ||
| style="text-align:center;" | 205 | | style="text-align:center;" | 205 | ||
| style="text-align:center;" | 0 | | style="text-align:center;" | 0 | ||
Line 347: | Line 347: | ||
| style="text-align:center;" | [[file:expansion_icon.png|link=]][[file:Icon reward avatar.png|24px]] | | style="text-align:center;" | [[file:expansion_icon.png|link=]][[file:Icon reward avatar.png|24px]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:left;" | [[file:Technology_icon_maritime_archaeology.jpg|26px|link=]] | | style="text-align:left;" | [[file:Technology_icon_maritime_archaeology.jpg|26px|link=]] Deniz Arkeolojisi | ||
| style="text-align:center;" | 178 | | style="text-align:center;" | 178 | ||
| style="text-align:center;" | 0 | | style="text-align:center;" | 0 | ||
Line 354: | Line 354: | ||
| style="text-align:center;" | [[file:Cultural icon.png|link=]][[file:Icon reward avatar.png|24px]] | | style="text-align:center;" | [[file:Cultural icon.png|link=]][[file:Icon reward avatar.png|24px]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:left;" | [[file:Technology_icon_advance_heliograph.jpg|26px|link=]] | | style="text-align:left;" | [[file:Technology_icon_advance_heliograph.jpg|26px|link=]] Gelişmiş Helyograf | ||
| style="text-align:center;" | 170 | | style="text-align:center;" | 170 | ||
| style="text-align:center;" | 0 | | style="text-align:center;" | 0 | ||
Line 360: | Line 360: | ||
| style="text-align:center;" | 180[[file:fine_plankton.png|24px|link=]]220[[file:fine_corals.png|24px|link=]]170[[file:ipromethium.png|24px|link=]]280[[file:orichalcum.png|24px|link=]] | | style="text-align:center;" | 180[[file:fine_plankton.png|24px|link=]]220[[file:fine_corals.png|24px|link=]]170[[file:ipromethium.png|24px|link=]]280[[file:orichalcum.png|24px|link=]] | ||
| style="text-align:center;" | ? | | style="text-align:center;" | ? | ||
|- | |||
| style="text-align:left;" | [[file:Technology_icon_lifeguarding.png|26px|link=]] Cankurtaranlık | |||
| style="text-align:center;" | 174 | |||
| style="text-align:center;" | 0 | |||
| style="text-align:center;" | 0 | |||
| style="text-align:center;" | 200[[file:bioplastics.png|24px|link=]]210[[File:fine_biolight.png|24px|link=]]190[[file:fine_pearls.png|24px|link=]]330[[file:orichalcum.png|24px|link=]] | |||
| style="text-align:center;" | [[file:deco_icon.png|link=]] | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" | [[file:Technology_icon_enhanced_streamlining.png|26px|link=]] Arttırılmış Kolaylaştırma | |||
| style="text-align:center;" | 195 | |||
| style="text-align:center;" | 11000000 | |||
| style="text-align:center;" | 0 | |||
| style="text-align:center;" | 230[[file:fine_pearls.png|24px|link=]]280[[file:fine_artificial_scales.png|24px|link=]]360[[file:orichalcum.png|24px|link=]] | |||
| style="text-align:center;" | [[file:military_icon.png|link=]] | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" | [[file:Technology_icon_aquabotanics.png|26px|link=]] Subotaniği | |||
| style="text-align:center;" | 180 | |||
| style="text-align:center;" | 0 | |||
| style="text-align:center;" | 10000000 | |||
| style="text-align:center;" | 240[[file:fine_corals.png|24px|link=]]300[[file:ipromethium.png|24px|link=]]270[[file:orichalcum.png|24px|link=]] | |||
| style="text-align:center;" | [[file:supplie_icon.png|link=]] | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" | [[file:Technology_icon_marine_engineering.png|26px|link=]] Deniz Mühendisliği | |||
| style="text-align:center;" | 178 | |||
| style="text-align:center;" | 0 | |||
| style="text-align:center;" | 11000000 | |||
| style="text-align:center;" | 340[[file:transester_gas.png|24px|link=]]250[[file:fine_artificial_scales.png|24px|link=]]380[[file:orichalcum.png|24px|link=]] | |||
| style="text-align:center;" | [[file:Icon_reward_unlock_crew_members.png|24px|link=]] | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" | [[file:Technology_icon_aqua_terraforming.png|26px|link=]] Su Dünyalaştırma | |||
| style="text-align:center;" | 220 | |||
| style="text-align:center;" | 11500000 | |||
| style="text-align:center;" | 0 | |||
| style="text-align:center;" | 320[[File:fine_biolight.png|24px|link=]]270[[file:fine_pearls.png|24px|link=]]390[[file:ipromethium.png|24px|link=]] | |||
| style="text-align:center;" | [[file:expansion_icon.png|link=]][[file:Icon reward avatar.png|24px|link=]] | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" | [[file:Technology_icon_accelerated_breaching.png|26px|link=]] Hızlandırılmış Delme | |||
| style="text-align:center;" | 198 | |||
| style="text-align:center;" | 0 | |||
| style="text-align:center;" | 0 | |||
| style="text-align:center;" | 210[[file:ai_data.png|24px|link=]]240[[file:fine_plankton.png|24px|link=]]280[[file:ipromethium.png|24px|link=]]250[[file:orichalcum.png|24px|link=]] | |||
| style="text-align:center;" | [[file:military_icon.png|link=]] | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" | [[file:Technology_icon_deepwater_drilling.png|26px|link=]] Sualtı Delişi | |||
| style="text-align:center;" | 200 | |||
| style="text-align:center;" | 12500000 | |||
| style="text-align:center;" | 0 | |||
| style="text-align:center;" | 320[[file:nanowire.png|24px|link=]]280[[file:fine_corals.png|24px|link=]]400[[file:orichalcum.png|24px|link=]] | |||
| style="text-align:center;" | [[file:military_icon.png|link=]] | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" | [[file:Technology_icon_oceanic_preservation.png|26px|link=]] Okyanus Koruması | |||
| style="text-align:center;" | 210 | |||
| style="text-align:center;" | 0 | |||
| style="text-align:center;" | 12000000 | |||
| style="text-align:center;" | 300[[file:paper_batteries.png|24px|link=]]250[[file:fine_plankton.png|24px|link=]]290[[file:ipromethium.png|24px|link=]] | |||
| style="text-align:center;" | [[file:Cultural icon.png|link=]][[file:Icon reward avatar.png|24px|link=]] | |||
|} | |} | ||
{{Research_extra}} | {{Research_extra}} |
Latest revision as of 16:27, 8 May 2020
- Tablo açıklaması:
Gerekli Forge Puanı | Gerekli Para | Gerekli Erzak | Gerekli Ürün | Sağladığı Eşyalar |
---|
Özet
Cağ | FP | Para | Erzak |
---|---|---|---|
Taş Devri | 3 | 0 | 0 |
Tunç Devri | 127 | 2 300 | 2 300 |
Demir Devri | 256 | 8 050 | 13 100 |
Erken Dönem Orta Çağ | 505 | 34 000 | 65 250 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 733 | 53 500 | 194 000 |
Geç Dönem Orta Çağ | 1 072 | 155 000 | 427 500 |
Sömürge Çağı | 1 000 | 115 337 | 421 870 |
Sanayi Çağı | 1 140 | 303 000 | 1 495 000 |
İlerme Çağı | 1 430 | 514 111 | 2 026 111 |
Modern Çağ | 1 440 | 1 251 000 | 3 410 000 |
Postmodern Çağ | 1 680 | 5 030 000 | 7 120 000 |
Yakın Çağ | 1 530 | 10 025 914 | 12 351 147 |
Yakın Gelecek | 1 620 | 16 220 100 | 20 011 100 |
Gelecek | 1 887 | 21 176 100 | 29 181 200 |
Buzul Gelecek | 4 054 | 60 421 125 | 60 508 138 |
Okyanus Geleceği | 9 666 | 134 800 000 | 127 400 000 |
Sanal Gelecek | 6 774 | 233 700 000 | 262 000 000 |
Uzay Çağı Mars | 8 445 | 250 000 000 | 180 000 000 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 11 295 | 365 000 000 | 355 000 000 |
Uzay Çağı Venüs | 12 045 | 290 000 000 | 375 000 000 |
Uzay Çağı Jüpiter | 14 135 | 225 000 000 | 435 000 000 |
Uzay Çağı Titan | 20 955 | 900 000 000 | 900 000 000 |
Toplam | 101 792 | 2 513 809 537 | 2 771 626 716 |
Yeni Çağ
- Giriş
Yeni bir çağa başladığınızda, çağda nelerle karşılaşacağınız ile birlikte küçük bir ödül de alacağınız bir "tebrik" ekranı ile karşılaşırsınız. Aşağıdaki tabloda ulaşılan her çağ için alacağınız ödülün içeriği yer almaktadır.
- Tablo
Tunç Devri | Demir Devri | Erken Dönem Orta Çağ | Zirve Dönem Orta Çağ | Geç Dönem Orta Çağ | Sömürge Çağı | Sanayi Çağı | İlerleme Çağı | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Para | 120 | 500 | 1,000 | 2,000 | 3,000 | 5,000 | 7,000 | 9,000 |
Erzak | 120 | 500 | 1,000 | 2,000 | 3,000 | 5,000 | 7,000 | 9,000 |
FP | 2 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 |
Madalya | 5 | 20 | 40 | 80 | 150 | 250 | 400 | 600 |
Modern Çağ | Postmodern Çağ | Yakın Çağ | Yakın Gelecek | Gelecek | Buzul Gelecek | Okyanus Gelecek | Sanal Gelecek | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Para | 12,000 | 15,000 | 18,000 | 21,000 | 24,000 | 28,000 | 32,000 | 37,000 |
Erzak | 12,000 | 15,000 | 18,000 | 21,000 | 24,000 | 28,000 | 32,000 | 37,000 |
FP | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 |
Madalya | 900 | 1,250 | 1,600 | 2,200 | 2,400 | 2,600 | 2,800 | 3,200 |
Uzay Çağı Mars | Uzay Çağı Asteroit | Uzay Çağı Venüs | Uzay Çağı Jüpiter | Uzay Çağı Titan | |
---|---|---|---|---|---|
Para | 45,000 | 55,000 | 67,000 | 81,000 | 97,000 |
Erzak | 45,000 | 54,000 | 64,000 | 75,000 | 87,000 |
FP | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 |
Madalya | 3,600 | 4,100 | 4,700 | 5,400 | 6,200 |