Orichalcum: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 36: | Line 36: | ||
| style="text-align: center;"| Orichalcum Çıkarma | | style="text-align: center;"| Orichalcum Çıkarma | ||
| style="text-align: center;"| Iggy, hep en uçlarda yaşamayı sevdiğinden boşa harcayacak zamanı yok! | | style="text-align: center;"| Iggy, hep en uçlarda yaşamayı sevdiğinden boşa harcayacak zamanı yok! | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[File:Reactor_ci3.png|60px|center]] | |||
Reactor | |||
| style="text-align: center;"| + [[File:Orichalcum.png|30px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| - [[File:Hub_main_icon_ship_health.png|30px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| Orichalcum Extraction | |||
| style="text-align: center;"| Machines always leave empty spaces where there could be orichalcum, but that's why we have Walter! | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[File:Reactor2_ci2.png|60px|center]] | | style="text-align: center;"| [[File:Reactor2_ci2.png|60px|center]] | ||
Line 79: | Line 86: | ||
| style="text-align: center;"| Orichalcum Çıkarma | | style="text-align: center;"| Orichalcum Çıkarma | ||
| style="text-align: center;"| Yara, motoru hızlandırmak için her türlü numarayı biliyor ama bunun da bir bedeli var! | | style="text-align: center;"| Yara, motoru hızlandırmak için her türlü numarayı biliyor ama bunun da bir bedeli var! | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[File:Electrician_ci3.png|60px|center]] | |||
Electrican | |||
| style="text-align: center;"| - [[File:Hub_main_icon_ship_health.png|30px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| - [[File:Hub main icon time.png|30px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| Orichalcum Extraction | |||
| style="text-align: center;"| In a hurry? "Static" Stan is can help you with his creative solutions. | |||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[File:Auxiliary_ci3.png|60px|center]] | |||
Auxiliary | |||
| style="text-align: center;"| + [[File:Orichalcum.png|30px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| - | |||
| style="text-align: center;"| Orichalcum Extraction | |||
| style="text-align: center;"| Eun emanates positivity and motivates everyone to work even harder! | |||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[File:Navigator_ci3.png|60px|center]] | |||
Navigator | |||
| style="text-align: center;"| - [[File:Hub main icon time.png|30px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| - | |||
| style="text-align: center;"| Orichalcum Extraction | |||
| style="text-align: center;"| Strict and serious Navigator Avril will reduce the duration of your journeys. | |||
|} | |} | ||
Revision as of 06:41, 2 August 2017
Mürettebat Üyeleri
Aşağıda denizaltı mürettebatı ve yetenekleriyle ilgili açıklamaları göreceksiniz. Bazıları hemen ulaşılabilir olsa da bir kısmına bazı araştırmaları yaptıktan sonra erişebileceksiniz.
Mürettebat Üyesi | Yetenek #1 | Yetenek #2 | Gerekli Teknoloji | Açıklama |
---|---|---|---|---|
Levazımcı |
+ | Orichalcum Çıkarma | Deon, bu madeni çıkarabilmedeki becerisini şanslı kalemine borçlu olduğunu düşündüğü için sefere giderken onu yanından hiç ayırmaz. | |
Levazımcı |
+ | Orichalcum Çıkarma | Skye'in ailesi her zaman onun bir uçak pilotu olmasını istedi ama o buna isyan ederek denizaltıyı seçti ve bir Orichalcum çıkarma ustası oldu. | |
Sonar Teknisyeni |
- | Orichalcum Çıkarma | Kali, insanları bekletmekten nefret eder. | |
Sonar Teknisyeni |
- | Orichalcum Çıkarma | Iggy, hep en uçlarda yaşamayı sevdiğinden boşa harcayacak zamanı yok! | |
Reactor |
+ | - | Orichalcum Extraction | Machines always leave empty spaces where there could be orichalcum, but that's why we have Walter! |
Reaktör Denetçisi |
+ | + | Orichalcum Çıkarma | Alize, hangi aletlerle en fazla maden çıkarılabileceğini iyi bilir. Bu sayede işini bitirdikten sonra dinlenmeye vakti kalır. |
Lojistik Müh. |
- | - | Orichalcum Çıkarma | Laura, denizaltı seyir halindeyken onarabilme konusunda uzman olarak bilinir. İlerlemenin önünde hiç bir engel olmamalı! |
Lojistik Müh. |
- | + | Orichalcum Çıkarma | Duncan, kariyerine geç başlasa da merdivenleri hızla tırmanıyor. Onun sayesinde gemi sürekli iyi durumda olduğu için kaptan yolculuğa odaklanabiliyor. |
Memur |
+ | + | Orichalcum Çıkarma | Zia, tüm hayatını denizaltıda geçirdiği için her türlü göreve hazır. Karaya dönüldüğünde ise biraz sersemliyor! |
Memur |
+ | + | Orichalcum Çıkarma | Deklan, kendini bir sanat adamı olarak görüyor ve her konuda iyi olmaya çalışıyor. |
Electrikçi |
+ | - | Orichalcum Çıkarma | Yara, motoru hızlandırmak için her türlü numarayı biliyor ama bunun da bir bedeli var! |
Electrican |
- | - | Orichalcum Extraction | In a hurry? "Static" Stan is can help you with his creative solutions. |
Auxiliary |
+ | - | Orichalcum Extraction | Eun emanates positivity and motivates everyone to work even harder! |
Navigator |
- | - | Orichalcum Extraction | Strict and serious Navigator Avril will reduce the duration of your journeys. |
Mürettebat Yetenekleri
Buradan mürettebat üyelerinin sahip olduğu yetenekler hakkında daha detaylı açıklamaya ulaşabilirsiniz.
İkon | İsim | Açıklama |
---|---|---|
Orichalcum | Yolculuk başına Orichalcum miktarını artırır (+) veya azaltır (-) | |
Zaman | Yolculuk süresini kısaltır (+) veya uzatır (-) | |
Gemi Sağlığı | Geminin sağlık durumunu iyileştirir (+) veya kötüleştirir (-) |