Pazar: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 177: | Line 177: | ||
| 2 | | 2 | ||
| 96,000 | | 96,000 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Okyanus Gelecek | |||
| 1,130 | |||
| 890 | |||
| 2,460 | |||
| 21 | |||
| 110 | |||
| 5 | |||
| 2 | |||
| 120,000 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 18:21, 16 March 2017
Bu bina seçilen sürelere göre farklı üretim seçenekleri sunmaktadır:
|
*Lonca gücü günlük hesaplama sırasında eklenir
**Çağınızda bulunan her üründen 1 tane üretilir (işlenmiş ürün üretilir ve oyuncu kullanımı içindir)