Perili Ev: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 105: | Line 105: | ||
| 32,470 | | 32,470 | ||
| 24,000 | | 24,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| -940 | |||
| 36,370 | |||
| 32,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 14:39, 4 August 2018
- Motive edildiğinde iki kat para üretir; motive edilmediğinde yağmalanabilir. | |
Özellikler | |
Tip: | Konut Binası |
Kapladığı alan: | 2x2 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Cadılar Bayramı 2014 |