Perili Kule: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 85: | Line 85: | ||
| 2,230 | | 2,230 | ||
| 43,200 | | 43,200 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Okyanus Gelecek | |||
| 2,570 | |||
| 54,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 18:43, 16 March 2017
- Cilalandığında mutluluk iki katına çıkar | |
Özellikler | |
Tip: | Kültür Binası |
Kapladığı Alan: | 3x3 |
Kazanıldığı Etkinlik: | Cadılar Bayramı 2016 |