Piazza Saat Kulesi - 2. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 193: | Line 193: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +13% | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +13% | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +9% | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +9% | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Uzay Çağı Venüs | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 6,890 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 126,000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +13% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +13% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +9% | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/coin_production-ecd40aa19.png}} Para Tahsilatı<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Erzak Tahsilatı<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-5cc95a855.png}} Sld. Ord. için<br> | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/coin_production-ecd40aa19.png}} Para Tahsilatı<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Erzak Tahsilatı<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-5cc95a855.png}} Sld. Ord. için<br> |
Revision as of 08:25, 15 April 2021
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Kültür binaları | ||||||||||||
Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Boyut: | 3x2 | ||||||||||||
Set: | Piazza Seti | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | ||||
---|---|---|---|---|---|
1 x | 2 x | 3 x | |||
Tunç Devri | 200 | 30 | +8% | +8% | +4% |
Demir Devri | 280 | 48 | +8% | +8% | +4% |
Erken Dönem Orta Çağ | 360 | 120 | +8% | +8% | +4% |
Zirve Dönem Orta Çağ | 430 | 240 | +9% | +9% | +5% |
Geç Dönem Orta Çağ | 510 | 360 | +9% | +9% | +5% |
Sömürge Çağı | 600 | 600 | +9% | +9% | +5% |
Sanayi Çağı | 680 | 1,200 | +10% | +10% | +6% |
İlerleme Çağı | 750 | 1,800 | +10% | +10% | +6% |
Modern Çağ | 800 | 3,000 | +10% | +10% | +6% |
Postmodern Çağ | 940 | 4,800 | +11% | +11% | +7% |
Yakın Çağ | 1,090 | 7,200 | +11% | +11% | +7% |
Yakın Gelecek Çağı | 1,320 | 12,000 | +11% | +11% | +7% |
Gelecek Çağı | 1,760 | 19,200 | +12% | +12% | +8% |
Buzul Gelecek | 2,150 | 28,800 | +12% | +12% | +8% |
Okyanus Geleceği | 2,720 | 36,000 | +12% | +12% | +8% |
Sanal Gelecek | 3,670 | 48,000 | +13% | +13% | +9% |
Uzay Çağı Mars | 5,870 | 78,000 | +13% | +13% | +9% |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 6,380 | 108,000 | +13% | +13% | +9% |
Uzay Çağı Venüs | 6,890 | 126,000 | +13% | +13% | +9% |
Para Tahsilatı
Erzak Tahsilatı
Sld. Ord. için