Ren Geyiği Otlağı: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 95: | Line 95: | ||
| 965 | | 965 | ||
| 19,200 | | 19,200 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Okyanus Gelecek | |||
| 1,113 | |||
| 24,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 19:08, 16 March 2017
| |
Özellikler | |
Tip: | Dekorasyon |
Kapladığı alan: | 2x2 |
Kazanıldığı Etkinlikler: | Kış Etkinliği 2015 |