Süslü Banyolar: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 13: | Line 13: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| [[FoE Futbol Kupası]] 2018 | | style="width: 70%;"| [[FoE Futbol Kupası]] 2018 | ||
|} | |} | ||
Line 102: | Line 102: | ||
| 8 % | | 8 % | ||
| 72,000 | | 72,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 4,230 | |||
| 10 % | |||
| 96,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 11:25, 29 July 2018
- Cilalandığında iki kat mutluluk üretir | |
Özellikler | |
Tip: | Kültürel Bina |
Kapladığı Alan: | 4x3 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | FoE Futbol Kupası 2018 |
Çağ | |||
---|---|---|---|
Tunç Devri | 400 | 3 % | 60 |
Demir Devri | 650 | 3 % | 96 |
Erken Dönem Orta Çağ | 770 | 4 % | 240 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 860 | 4 % | 480 |
Geç Dönem Orta Çağ | 960 | 5 % | 720 |
Sömürge Çağı | 1,130 | 5 % | 1,200 |
Sanayi Çağı | 1,270 | 5 % | 2,400 |
İlerleme Çağı | 1,400 | 6 % | 3,600 |
Modern Çağ | 1,500 | 6 % | 6,000 |
PostModern Çağ | 1,560 | 6 % | 9,600 |
Yakın Çağ | 1,810 | 7 % | 14,400 |
Yakın Gelecek | 2,200 | 7 % | 24,000 |
Gelecek | 2,640 | 7 % | 38,400 |
Buzul Gelecek | 3,070 | 8 % | 57,600 |
Okyanus Gelecek | 3,540 | 8 % | 72,000 |
Sanal Gelecek | 4,230 | 10 % | 96,000 |