Süslemeler: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 254: | Line 254: | ||
|- | |- | ||
|[[File:D_SS_OceanicFuture_Decoration3.png|100px]]<br />Akvaryum||[[File:icon_coins.png]] 0<br />[[File:icon_supplies.png]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png]] 250||[[File:icon_size.png]] 1x2<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png]] 569||[[File:Icon happy-per-field.png]] 284 | |[[File:D_SS_OceanicFuture_Decoration3.png|100px]]<br />Akvaryum||[[File:icon_coins.png]] 0<br />[[File:icon_supplies.png]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png]] 250||[[File:icon_size.png]] 1x2<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png]] 569||[[File:Icon happy-per-field.png]] 284 | ||
|- | |||
|[[File:D_SS_OceanicFuture_Decoration2.png|100px]]<br />Coral Colony||[[File:icon_coins.png]] 54,160<br />[[File:icon_supplies.png]] 159,330<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0||[[File:icon_size.png]] 2x2<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png]] 796||[[File:Icon happy-per-field.png]] 199 | |||
|} | |} |
Revision as of 20:27, 3 May 2017
Dekorasyonlar, Kültürel Binalar ile karşılaştırıldığında boyutça daha küçüktür; çoğu bir karelik bazıları da 2x2 karelik yer kaplar. Diğer binaların aksine, Dekorasyonlar, Yönetim Binası'na bağlanmak zorunda değildir. Küçük oldukları için fazla plana gerek duyulmadan yerleştirilir ama Kültürel Binalardan daha az verimlidirler.