Süslemeler: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 258: | Line 258: | ||
|- | |- | ||
|[[File:D_SS_OceanicFuture_Decoration4.png|100px]]<br />Poseidon Heykeli||[[File:icon_coins.png]] 136,840<br />[[File:icon_supplies.png]] 156,450<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0||[[File:icon_size.png]] 2x2<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png]] 924||[[File:Icon happy-per-field.png]] 231 | |[[File:D_SS_OceanicFuture_Decoration4.png|100px]]<br />Poseidon Heykeli||[[File:icon_coins.png]] 136,840<br />[[File:icon_supplies.png]] 156,450<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0||[[File:icon_size.png]] 2x2<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png]] 924||[[File:Icon happy-per-field.png]] 231 | ||
|- | |||
|[[File:D_SS_OceanicFuture_Decoration5.png|100px]]<br />Giant Seashell||[[File:icon_coins.png]] 0<br />[[File:icon_supplies.png]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png]] 250||[[File:icon_size.png]] 2x1<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png]] 601||[[File:Icon happy-per-field.png]] 301 | |||
|- | |||
|[[File:D_SS_OceanicFuture_Decoration6.png|100px]]<br />Diving Bell||[[File:icon_coins.png]] 25,300<br />[[File:icon_supplies.png]] 38,400<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0||[[File:icon_size.png]] 1x1<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png]] 250||[[File:Icon happy-per-field.png]] 250 | |||
|} | |} |
Revision as of 16:48, 2 October 2017
Dekorasyonlar, Kültürel Binalar ile karşılaştırıldığında boyutça daha küçüktür; çoğu bir karelik bazıları da 2x2 karelik yer kaplar. Diğer binaların aksine, Dekorasyonlar, Yönetim Binası'na bağlanmak zorunda değildir. Küçük oldukları için fazla plana gerek duyulmadan yerleştirilir ama Kültürel Binalardan daha az verimlidirler.