Süslemeler: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 256: | Line 256: | ||
|- | |- | ||
|[[File:D_SS_OceanicFuture_Decoration2.png|100px]]<br />Mercan Kolonisi||[[File:icon_coins.png]] 54,160<br />[[File:icon_supplies.png]] 159,330<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0||[[File:icon_size.png]] 2x2<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png]] 796||[[File:Icon happy-per-field.png]] 199 | |[[File:D_SS_OceanicFuture_Decoration2.png|100px]]<br />Mercan Kolonisi||[[File:icon_coins.png]] 54,160<br />[[File:icon_supplies.png]] 159,330<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0||[[File:icon_size.png]] 2x2<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png]] 796||[[File:Icon happy-per-field.png]] 199 | ||
|- | |||
|[[File:D_SS_OceanicFuture_Decoration4.png|100px]]<br />Poseidon Statue||[[File:icon_coins.png]] 136,840<br />[[File:icon_supplies.png]] 156,450<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0||[[File:icon_size.png]] 2x2<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png]] 924||[[File:Icon happy-per-field.png]] 231 | |||
|} | |} |
Revision as of 18:21, 7 July 2017
Dekorasyonlar, Kültürel Binalar ile karşılaştırıldığında boyutça daha küçüktür; çoğu bir karelik bazıları da 2x2 karelik yer kaplar. Diğer binaların aksine, Dekorasyonlar, Yönetim Binası'na bağlanmak zorunda değildir. Küçük oldukları için fazla plana gerek duyulmadan yerleştirilir ama Kültürel Binalardan daha az verimlidirler.