Süslemeler: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 274: | Line 274: | ||
|- | |- | ||
|[[File:D_SS_VirtualFuture_Decoration1b.png|100px|link=]]<br />Holografik Heykel||[[File:icon_coins.png|link=]] 179,110<br />[[File:icon_supplies.png|link=]] 231,870<br />[[File:icon_diamonds.png|link=]] 0||[[File:icon_size.png|link=]] 1x1<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png|link=]] 290||[[File:Icon happy-per-field.png|link=]] 290 | |[[File:D_SS_VirtualFuture_Decoration1b.png|100px|link=]]<br />Holografik Heykel||[[File:icon_coins.png|link=]] 179,110<br />[[File:icon_supplies.png|link=]] 231,870<br />[[File:icon_diamonds.png|link=]] 0||[[File:icon_size.png|link=]] 1x1<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png|link=]] 290||[[File:Icon happy-per-field.png|link=]] 290 | ||
|- | |||
|[[File:D_SS_VirtualFuture_Decoration2.png|100px|link=]]<br />Japon Karaçamı||[[File:icon_coins.png|link=]] 202,570<br />[[File:icon_supplies.png|link=]] 263,260<br />[[File:icon_diamonds.png|link=]] 0||[[File:icon_size.png|link=]] 1x1<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png|link=]] 321||[[File:Icon happy-per-field.png|link=]] 321 | |||
|} | |} |
Revision as of 01:36, 19 November 2018
Dekorasyonlar, Kültürel Binalar ile karşılaştırıldığında boyutça daha küçüktür; çoğu bir karelik bazıları da 2x2 karelik yer kaplar. Diğer binaların aksine, Dekorasyonlar, Yönetim Binası'na bağlanmak zorunda değildir. Küçük oldukları için fazla plana gerek duyulmadan yerleştirilir ama Kültürel Binalardan daha az verimlidirler.