Savaş İHA’sı: Difference between revisions
Jump to navigation
m (Uvercınka, Combat Drone sayfasını Savaş İHA’sı sayfasına taşıdı) |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | {| style="width: 85%; margin: auto;" | ||
| style="color: white; background-color: #22272c; text-align: center;" colspan="2" | ''' | | style="color: white; background-color: #22272c; text-align: center;" colspan="2" | '''Savaş İHA’sı''' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Drone_Combate.jpg|link=]] | | style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Drone_Combate.jpg|link=]] | ||
Yakın Gelecek Çağ'ın hızlı birliğidir. Topçu birlikler tarafından saldırılamaz ve hareket ederken arazi özelliklerini görmezden gelir. | |||
|- | |||
| style="color: white; background-color: #22272c; text-align: center;" colspan="2" | '''Özellikler''' | |||
|- | |- | ||
| style=" | | style="width: 30%;"| Çağ: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_reward_age.png|link=]] Yakın Gelecek | |||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| | | style="width: 30%;"| Tip: | ||
| style="width: 70%;"| [[File: | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_reward_military_unit_fast.png|link=]] Hızlı Birlik | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| | | style="width: 30%;"| Saldırı: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_attack.png|link=]] 155 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_attack.png|link=]] 155 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| | | style="width: 30%;"| Savunma: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_defense.png|link=]] 90 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_defense.png|link=]] 90 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| | | style="width: 30%;"| Menzil: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_range.png|link=]] 11 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_range.png|link=]] 11 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| | | style="width: 30%;"| Hareket: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_movement.png|link=]] 30 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_movement.png|link=]] 30 | ||
|- | |- | ||
| style="color: white; background-color: #22272c; text-align: center;" colspan="2" | ''' | | style="color: white; background-color: #22272c; text-align: center;" colspan="2" | '''Bonus''' | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| | | style="width: 30%;"| Saldırı: | ||
| style="width: 70%;"| +10 against [[File:Icon_reward_military_unit_long_range.png|link=]] | | style="width: 70%;"| +10 against [[File:Icon_reward_military_unit_long_range.png|link=]] | ||
+60 against [[File:Icon_reward_military_unit_light_infantry.png|link=]] | +60 against [[File:Icon_reward_military_unit_light_infantry.png|link=]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| | | style="width: 30%;"| Savunma: | ||
| style="width: 70%;"| +10 against [[File:Icon_reward_military_unit_long_range.png|link=]] | | style="width: 70%;"| +10 against [[File:Icon_reward_military_unit_long_range.png|link=]] | ||
+60 against [[File:Icon_reward_military_unit_light_infantry.png|link=]] | +60 against [[File:Icon_reward_military_unit_light_infantry.png|link=]] | ||
|- | |- | ||
| style="color: white; background-color: #22272c; text-align: center;" colspan="2" | ''' | | style="color: white; background-color: #22272c; text-align: center;" colspan="2" | '''Yetenek''' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" colspan="2" | [[File:Flying.png|link=Flying]] [[Flying]] | | style="text-align: center;" colspan="2" | [[File:Flying.png|link=Flying]] [[Flying]] | ||
|- | |- | ||
| style="color: white; background-color: #22272c; text-align: center;" colspan="2" | ''' | | style="color: white; background-color: #22272c; text-align: center;" colspan="2" | '''Diğer Bilgiler''' | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| | | style="width: 30%;"| Savaş Puanı: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_rank.png|link=]] 7150 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_rank.png|link=]] 7150 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| | | style="width: 30%;"| Gereklilikler | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_quest_alchemie.png|link=]] | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_quest_alchemie.png|link=]] Savaş İHA’ları | ||
[[File:Military_small.png|link=]] | [[File:Military_small.png|link=]] Savaş İHA’sı Üssü | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| | | style="width: 30%;"| Eğitim Maliyeti | ||
| style="width: 70%;"| 4160 [[File:Icon_money.png|link=]] | | style="width: 70%;"| 4160 [[File:Icon_money.png|link=]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| | | style="width: 30%;"| Eğitim Süresi: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_time.png|link=]] 4:00:00 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_time.png|link=]] 4:00:00 saat | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| | | style="width: 30%;"| İyileşme Süresi: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_time.png|link=]] 24 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_time.png|link=]] 24 dk/yaşam puanı | ||
|} | |} |
Revision as of 09:14, 4 September 2016
Savaş İHA’sı | |
Yakın Gelecek Çağ'ın hızlı birliğidir. Topçu birlikler tarafından saldırılamaz ve hareket ederken arazi özelliklerini görmezden gelir. | |
Özellikler | |
Çağ: | Yakın Gelecek |
Tip: | Hızlı Birlik |
Saldırı: | 155 |
Savunma: | 90 |
Menzil: | 11 |
Hareket: | 30 |
Bonus | |
Saldırı: | +10 against
+60 against |
Savunma: | +10 against
+60 against |
Yetenek | |
Flying | |
Diğer Bilgiler | |
Savaş Puanı: | 7150 |
Gereklilikler | Savaş İHA’ları
Savaş İHA’sı Üssü |
Eğitim Maliyeti | 4160 |
Eğitim Süresi: | 4:00:00 saat |
İyileşme Süresi: | 24 dk/yaşam puanı |