Sfenks: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 24: | Line 24: | ||
| style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | | style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Etkinlikler ve Görev Dizileri]] | | style="width: 70%;" | [[Etkinlikler ve Görev Dizileri]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Eşya Takası Değeri:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Süre | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2sa | |||
| 270 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 8sa | |||
| 340 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 1g | |||
| 410 | |||
| 0 - 0 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 15:10, 2 December 2019
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Süslemeler | ||||||||||||
Yol: | Cadde gereksinimi yok | ||||||||||||
Boyut: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 2x1Property "Size" (as page type) with input value " 2x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | |
---|---|---|
Tunç Devri | 144 | 10 |
Demir Devri | 198 | 16 |
Erken Dönem Orta Çağ | 206 | 40 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 225 | 80 |
Geç Dönem Orta Çağ | 246 | 120 |
Sömürge Çağı | 289 | 200 |
Sanayi Çağı | 326 | 400 |
İlerleme Çağı | 358 | 600 |
Modern Çağ | 383 | 1,000 |
Postmodern Çağ | 399 | 1,600 |
Yakın Çağ | 463 | 2,400 |
Yakın Gelecek Çağı | 563 | 4,000 |
Gelecek Çağı | 674 | 6,400 |
Buzul Gelecek | 785 | 9,600 |
Okyanus Geleceği | 906 | 12,000 |
Sanal Gelecek | 1,082 | 16,000 |
Uzay Çağı Mars | 1,731 | 26,000 |