Sporcu Yaşam Alanları: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| Forge Bowl 2018 | | style="width: 70%;"| [[Forge Bowl]] 2018 | ||
|} | |} | ||
Line 105: | Line 105: | ||
| 31,900 | | 31,900 | ||
| 72,000 | | 72,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 940 | |||
| 35,700 | |||
| 96,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 14:46, 4 August 2018
- Altının yanı sıra ayrıca defans bonusu sağlar. Motive edildiğinde altın ikiye katlanır ve ürün üretir. | |
Özellikler | |
Tip: | Konut Binası |
Kapladığı Alan: | 4x3 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Forge Bowl 2018 |
output |