Taş Ödülü: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 23: | Line 23: | ||
| style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | | style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;" | Yeniden hesaplama için sıralama ödülleri (v1.70'ten hemen önce) | | style="width: 70%;" | Yeniden hesaplama için sıralama ödülleri (v1.70'ten hemen önce) | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Eşya Takası Değeri:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Süre | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2sa | |||
| 140 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 8sa | |||
| 170 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 1g | |||
| 200 | |||
| 0 - 0 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 15:10, 2 December 2019
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Süslemeler | ||||||||||||
Yol: | Cadde gereksinimi yok | ||||||||||||
Boyut: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 1x1Property "Size" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Yeniden hesaplama için sıralama ödülleri (v1.70'ten hemen önce) | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | |
---|---|---|
Tunç Devri | 79 | 90 |
Demir Devri | 136 | 144 |
Erken Dönem Orta Çağ | 150 | 360 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 168 | 720 |
Geç Dönem Orta Çağ | 187 | 1,080 |
Sömürge Çağı | 220 | 1,800 |
Sanayi Çağı | 248 | 3,600 |
İlerleme Çağı | 272 | 5,400 |
Modern Çağ | 291 | 9,000 |
Postmodern Çağ | 303 | 14,400 |
Yakın Çağ | 353 | 21,600 |
Yakın Gelecek Çağı | 428 | 36,000 |
Gelecek Çağı | 513 | 57,600 |
Buzul Gelecek | 597 | 86,400 |
Okyanus Geleceği | 689 | 108,000 |
Sanal Gelecek | 823 | 144,000 |
Uzay Çağı Mars | 1,317 | 234,000 |