Toprak Pagodası: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 247: | Line 247: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 10 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 10 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 5 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Uzay Çağı Venüs | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 6,994 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 6,994 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 336,000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 118,690 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 14,140 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 421 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 | |||
|} | |} |
Revision as of 08:34, 15 April 2021
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Konut Binaları | ||||||||||||
Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Boyut: | 4x4 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1g | motive edildiyse | |||||||
Tunç Devri | 130 | 130 | 80 | 880 | 720 | 7 | 10 | 5 |
Demir Devri | 278 | 278 | 128 | 2,110 | 1,240 | 9 | 10 | 5 |
Erken Dönem Orta Çağ | 427 | 427 | 320 | 3,520 | 1,370 | 11 | 10 | 5 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 600 | 600 | 640 | 4,930 | 1,530 | 12 | 10 | 5 |
Geç Dönem Orta Çağ | 787 | 787 | 960 | 6,510 | 1,710 | 14 | 10 | 5 |
Sömürge Çağı | 994 | 994 | 1,600 | 9,920 | 2,010 | 17 | 10 | 5 |
Sanayi Çağı | 1,214 | 1,214 | 3,200 | 12,360 | 2,270 | 23 | 10 | 5 |
İlerleme Çağı | 1,450 | 1,450 | 4,800 | 15,000 | 2,490 | 32 | 10 | 5 |
Modern Çağ | 1,699 | 1,699 | 8,000 | 18,660 | 2,660 | 46 | 10 | 5 |
Postmodern Çağ | 1,958 | 1,958 | 12,800 | 23,470 | 2,770 | 64 | 10 | 5 |
Yakın Çağ | 2,232 | 2,232 | 19,200 | 30,550 | 3,220 | 92 | 10 | 5 |
Yakın Gelecek Çağı | 2,515 | 2,515 | 32,000 | 35,380 | 3,910 | 124 | 10 | 5 |
Gelecek Çağı | 2,813 | 2,813 | 51,200 | 40,550 | 4,690 | 151 | 10 | 5 |
Buzul Gelecek | 3,120 | 3,120 | 76,800 | 46,080 | 5,460 | 183 | 10 | 5 |
Okyanus Geleceği | 3,437 | 3,437 | 96,000 | 51,960 | 6,300 | 211 | 10 | 5 |
Sanal Gelecek | 3,763 | 3,763 | 128,000 | 58,190 | 7,530 | 256 | 10 | 5 |
Uzay Çağı Mars | 5,957 | 5,957 | 208,000 | 97,200 | 12,040 | 311 | 10 | 5 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 6,470 | 6,470 | 288,000 | 107,670 | 13,090 | 366 | 10 | 5 |
Uzay Çağı Venüs | 6,994 | 6,994 | 336,000 | 118,690 | 14,140 | 421 | 10 | 5 |