Tribün: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 129: | Line 129: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 3,440 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 3,440 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 108,000 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 108,000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Uzay Çağı Venüs | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3,710 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 126,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 08:25, 15 April 2021
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Kültür binaları | ||||||||||||
Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Boyut: | 3x2 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | |
---|---|---|
Tunç Devri | 200 | 30 |
Demir Devri | 270 | 48 |
Erken Dönem Orta Çağ | 360 | 120 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 400 | 240 |
Geç Dönem Orta Çağ | 450 | 360 |
Sömürge Çağı | 530 | 600 |
Sanayi Çağı | 590 | 1,200 |
İlerleme Çağı | 660 | 1,800 |
Modern Çağ | 700 | 3,000 |
Postmodern Çağ | 730 | 4,800 |
Yakın Çağ | 850 | 7,200 |
Yakın Gelecek Çağı | 1,030 | 12,000 |
Gelecek Çağı | 1,230 | 19,200 |
Buzul Gelecek | 1,430 | 28,800 |
Okyanus Geleceği | 1,650 | 36,000 |
Sanal Gelecek | 1,980 | 48,000 |
Uzay Çağı Mars | 3,160 | 78,000 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 3,440 | 108,000 |
Uzay Çağı Venüs | 3,710 | 126,000 |