Vahşi Hayvan Koleksiyonu: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
(9 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 2: | Line 2: | ||
{| | {| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" colspan="2" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_SacajaweaBonus18- | | style="text-align: center;" colspan="2" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_SacajaweaBonus18-29b292ddc.png | ||
|- | |- | ||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Özellikler''' | | style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Özellikler''' | ||
Line 8: | Line 8: | ||
| style="text-align: left;" colspan="2" | | | style="text-align: left;" colspan="2" | | ||
* Motive edildiğinde temel üretimi iki katına çıkar. Motive edilmediğinde yağmalanabilir | * Motive edildiğinde temel üretimi iki katına çıkar. Motive edilmediğinde yağmalanabilir | ||
* Mevcut çağa yükseltmek için {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_renovation_kit- | * Mevcut çağa yükseltmek için {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_renovation_kit-3fb7d9aae.png}} Yenileme Kiti gerekiyor | ||
* Bir Çağ atlamak için {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_one_up_kit- | * Bir Çağ atlamak için {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_one_up_kit-395ac8f66.png}} Yükseltme Kiti gerekiyor | ||
* {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_store_building- | * {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_store_building-7dc615526.png}} Bina Depolama Kitiyle envantere depolanabilir | ||
|- | |- | ||
Line 68: | Line 68: | ||
| style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 100 | | style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 100 | ||
| style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 1,500 | | style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 1,500 | ||
| style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | | | style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 25 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:center;" | Demir Devri | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:center;" | Demir Devri | ||
Line 74: | Line 74: | ||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 160 | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 160 | ||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 3,300 | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 3,300 | ||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 25 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:center;" | Erken Dönem Orta Çağ | | style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:center;" | Erken Dönem Orta Çağ | ||
Line 80: | Line 80: | ||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 400 | | style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 400 | ||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 5,000 | | style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 5,000 | ||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | | | style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 25 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:center;" | Zirve Dönem Orta Çağ | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:center;" | Zirve Dönem Orta Çağ | ||
Line 86: | Line 86: | ||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 800 | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 800 | ||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 6,440 | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 6,440 | ||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 25 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:center;" | Geç Dönem Orta Çağ | | style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:center;" | Geç Dönem Orta Çağ | ||
Line 92: | Line 92: | ||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 1,200 | | style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 1,200 | ||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 7,770 | | style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 7,770 | ||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | | | style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 25 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:center;" | Sömürge Çağı | | style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:center;" | Sömürge Çağı | ||
Line 98: | Line 98: | ||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 2,000 | | style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 2,000 | ||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 10,710 | | style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 10,710 | ||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | | | style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 25 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:center;" | Sanayi Çağı | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:center;" | Sanayi Çağı | ||
Line 104: | Line 104: | ||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 4,000 | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 4,000 | ||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 12,290 | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 12,290 | ||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 25 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:center;" | İlerleme Çağı | | style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:center;" | İlerleme Çağı | ||
Line 110: | Line 110: | ||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 6,000 | | style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 6,000 | ||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 14,060 | | style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 14,060 | ||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | | | style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 25 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:center;" | Modern Çağ | | style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:center;" | Modern Çağ | ||
Line 116: | Line 116: | ||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 10,000 | | style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 10,000 | ||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 17,490 | | style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 17,490 | ||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | | | style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 25 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:center;" | Postmodern Çağ | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:center;" | Postmodern Çağ | ||
Line 122: | Line 122: | ||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 16,000 | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 16,000 | ||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 22,000 | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 22,000 | ||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 25 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:center;" | Yakın Çağ | | style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:center;" | Yakın Çağ | ||
Line 128: | Line 128: | ||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 24,000 | | style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 24,000 | ||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 28,640 | | style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 28,640 | ||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | | | style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 25 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:center;" | Yakın Gelecek Çağı | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:center;" | Yakın Gelecek Çağı | ||
Line 134: | Line 134: | ||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 40,000 | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 40,000 | ||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 33,170 | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 33,170 | ||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 25 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:center;" | Gelecek Çağı | | style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:center;" | Gelecek Çağı | ||
Line 140: | Line 140: | ||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 64,000 | | style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 64,000 | ||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 37,990 | | style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 37,990 | ||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | | | style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 25 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:center;" | Buzul Gelecek | | style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:center;" | Buzul Gelecek | ||
Line 146: | Line 146: | ||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 96,000 | | style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 96,000 | ||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 43,170 | | style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 43,170 | ||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | | | style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 25 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:center;" | Okyanus Geleceği | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:center;" | Okyanus Geleceği | ||
Line 152: | Line 152: | ||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 120,000 | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 120,000 | ||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 50,000 | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 50,000 | ||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 25 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:center;" | Sanal Gelecek | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:center;" | Sanal Gelecek | ||
Line 158: | Line 158: | ||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 160,000 | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 160,000 | ||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 56,000 | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 56,000 | ||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 25 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:center;" | Uzay Çağı Mars | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:center;" | Uzay Çağı Mars | ||
Line 164: | Line 164: | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 260,000 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 260,000 | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 93,540 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 93,540 | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 25 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | Uzay Çağı Asteroit Kemeri | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | Uzay Çağı Asteroit Kemeri | ||
Line 170: | Line 170: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 360,000 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 360,000 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 103,610 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 103,610 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 25 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Uzay Çağı Venüs | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 8,014 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 420,000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 114,210 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 25 | |||
|- | |||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:center;" | Uzay Çağı Jüpiter | |||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 8,630 | |||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 480,000 | |||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 125,350 | |||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 25 | |||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Uzay Çağı Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 9,257 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 520,000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 137,050 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 25 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)<br> |
Latest revision as of 12:49, 17 January 2024
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Konut Binaları | ||||||||||||
Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Boyut: | 4x5 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | ||
---|---|---|---|---|
1g | motive edildiyse | |||
Tunç Devri | 150 | 100 | 1,500 | 25 |
Demir Devri | 319 | 160 | 3,300 | 25 |
Erken Dönem Orta Çağ | 490 | 400 | 5,000 | 25 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 688 | 800 | 6,440 | 25 |
Geç Dönem Orta Çağ | 902 | 1,200 | 7,770 | 25 |
Sömürge Çağı | 1,139 | 2,000 | 10,710 | 25 |
Sanayi Çağı | 1,392 | 4,000 | 12,290 | 25 |
İlerleme Çağı | 1,661 | 6,000 | 14,060 | 25 |
Modern Çağ | 1,947 | 10,000 | 17,490 | 25 |
Postmodern Çağ | 2,244 | 16,000 | 22,000 | 25 |
Yakın Çağ | 2,558 | 24,000 | 28,640 | 25 |
Yakın Gelecek Çağı | 2,882 | 40,000 | 33,170 | 25 |
Gelecek Çağı | 3,223 | 64,000 | 37,990 | 25 |
Buzul Gelecek | 3,575 | 96,000 | 43,170 | 25 |
Okyanus Geleceği | 3,938 | 120,000 | 50,000 | 25 |
Sanal Gelecek | 4,312 | 160,000 | 56,000 | 25 |
Uzay Çağı Mars | 6,826 | 260,000 | 93,540 | 25 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 7,414 | 360,000 | 103,610 | 25 |
Uzay Çağı Venüs | 8,014 | 420,000 | 114,210 | 25 |
Uzay Çağı Jüpiter | 8,630 | 480,000 | 125,350 | 25 |
Uzay Çağı Titan | 9,257 | 520,000 | 137,050 | 25 |
Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)