Vahşi Hayvan Koleksiyonu: Difference between revisions
Jump to navigation
m (Atil moved page Hayvanat Bahçesi to Vahşi Hayvan Koleksiyonu) |
No edit summary |
||
Line 16: | Line 16: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x5 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x5 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| [[Sacajawea]] Tarihi Görev Dizisi 2018 | | style="width: 70%;"| [[Sacajawea]] Tarihi Görev Dizisi 2018 | ||
|} | |} | ||
Line 107: | Line 107: | ||
| 50,000 | | 50,000 | ||
| 120,000 | | 120,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 4,312 | |||
| 56,000 | |||
| 160,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 14:45, 4 August 2018
- Motive edildiğinde iki kat para ve çağınıza ait rastgele 10 ürün üretir | |
Özellikler | |
Tip: | Konut Binası |
Kapladığı Alan: | 4x5 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Sacajawea Tarihi Görev Dizisi 2018 |
Çağ | günlük |
||
---|---|---|---|
Tunç Devri | 150 | 1,500 | 100 |
Demir Devri | 319 | 3,300 | 160 |
Erken Dönem Orta Çağ | 490 | 5,000 | 400 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 688 | 6,440 | 800 |
Geç Dönem Orta Çağ | 902 | 7,770 | 1,200 |
Sömürge Çağı | 1,139 | 10,710 | 2,000 |
Sanayi Çağı | 1,392 | 12,290 | 4,000 |
İlerleme Çağı | 1,661 | 14,060 | 6,000 |
Modern Çağ | 1,947 | 17,490 | 10,000 |
Postmodern Çağ | 2,244 | 22,000 | 16,000 |
Yakın Çağ | 2,558 | 28,640 | 24,000 |
Yakın Gelecek | 2,882 | 33,170 | 40,000 |
Gelecek | 3,223 | 39,990 | 64,000 |
Buzul Gelecek | 3,575 | 43,170 | 96,000 |
Okyanus Gelecek | 3,938 | 50,000 | 120,000 |
Sanal Gelecek | 4,312 | 56,000 | 160,000 |