Vaha: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 116: | Line 116: | ||
| style="text-align: center;" | 5 | | style="text-align: center;" | 5 | ||
| style="text-align: center;" | 57,600 | | style="text-align: center;" | 57,600 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Okyanus Gelecek | |||
| style="text-align: center;" | 752 | |||
| style="text-align: center;" | 30,370 | |||
| style="text-align: center;" | 5 | |||
| style="text-align: center;" | 72,000 | |||
|} | |} | ||
[[File:Good Production.png|25px]] Çağınızda bulunan her üründen 1 tane üretilir (işlenmiş ürün üretilir ve oyuncu kullanımı içindir) | [[File:Good Production.png|25px]] Çağınızda bulunan her üründen 1 tane üretilir (işlenmiş ürün üretilir ve oyuncu kullanımı içindir) |
Revision as of 18:53, 16 March 2017
Çağınızda bulunan her üründen 1 tane üretilir (işlenmiş ürün üretilir ve oyuncu kullanımı içindir)