Vitruvian Adam: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 125: | Line 125: | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 552 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 552 | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 13,000 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 13,000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | Uzay Çağı Asteroit Kemeri | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 600 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 18,000 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 10:45, 23 April 2020
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Süslemeler | ||||||||||||
Yol: | Cadde gereksinimi yok | ||||||||||||
Boyut: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 1x1Property "Size" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Kaydolunca alınan promosyon ödül | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | |
---|---|---|
Tunç Devri | 85 | 5 |
Demir Devri | 90 | 8 |
Erken Dönem Orta Çağ | 95 | 20 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 100 | 40 |
Geç Dönem Orta Çağ | 105 | 60 |
Sömürge Çağı | 110 | 100 |
Sanayi Çağı | 115 | 200 |
İlerleme Çağı | 119 | 300 |
Modern Çağ | 122 | 500 |
Postmodern Çağ | 127 | 800 |
Yakın Çağ | 148 | 1,200 |
Yakın Gelecek Çağı | 179 | 2,000 |
Gelecek Çağı | 215 | 3,200 |
Buzul Gelecek | 250 | 4,800 |
Okyanus Geleceği | 289 | 6,000 |
Sanal Gelecek | 345 | 8,000 |
Uzay Çağı Mars | 552 | 13,000 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 600 | 18,000 |