Zafer Kulesi: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 84: | Line 84: | ||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Buzul Gelecek | | style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Buzul Gelecek | ||
| 230 | | 230 | ||
| 40 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Okyanus Gelecek | |||
| 280 | |||
| 40 | | 40 |
Revision as of 19:20, 16 March 2017