Zanni Maske Heykeli: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 29: | Line 29: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| Venedik Karnavali 2018 | | style="width: 70%;"| [[Venedik Karnavali]] 2018 | ||
|} | |} | ||
Line 179: | Line 179: | ||
| 6,000 | | 6,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 682 | |||
| 8,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 22:21, 29 July 2018
- Cilalandığında iki kat mutluluk verir - Binayı çağınıza yükseltmek için yenileme kiti gereklidir
| |
Özellikler: | |
Tip: | Dekorasyon |
Kapladığı Alan: | 1x1 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Venedik Karnavali 2018 |