Zencefilli Ev: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 16: | Line 16: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı Etkinlikler:''' | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı Etkinlikler:''' | ||
| style="width: 70%;"| Kış Etkinliği 2014 | | style="width: 70%;"| [[Kış Etkinliği]] 2014 | ||
|} | |} | ||
Line 123: | Line 123: | ||
| 11,070 | | 11,070 | ||
| 36,000 | | 36,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 2,120 | |||
| 3 | |||
| 12,400 | |||
| 48,000 | |||
|} | |} |
Latest revision as of 13:04, 4 August 2018
- Motive edildiğinde iki kat para üretir; motive edilmediğinde yağmalanabilir. | |
Özellikler | |
Tip: | Konut Binası |
Kapladığı alan: | 3x2 |
Kazanıldığı Etkinlikler: | Kış Etkinliği 2014 |